top of page

PRÍRODNÝ PARFÉM

NEON NECTAR

004.jpg

Parfum 30 ml | 119 EUR

NEON NECTAR je vôňa plná radosti, eufórie a bláznovstva. Je to prúd energie, ktorý otvára na jar kvety a vlieva do nich sladký nektár. Absolútna bezstarostnosť slnečného dňa, z ktorého srší "chcem si dnešný deň užiť naplno". Tekutá radosť, ktorá transformuje všetko vôkol.

Dojem

Teplá, sladká, svieža. Euforický výbuch sladkých a sviežich tónov zároveň. Sexy a ľahká.

Pokosená tráva, zelené listy, sladké jahody, smotanový šejk, olivový olej, cukrová vata, karamelová poleva, vanilkový cupcake, púder a vosk, malinové lízatko, kvetový nektár, broskyne. 

Veľmi otvorená, priateľská, subtílna, romantická.

Unisex, skôr dámska.

Vrch

marhuľový extrakt, uhorka, bergamot, žltý melón

srdce

biele fragipani, červená pluméria, jasmínový čaj, jahodový extrakt, Litsea extrakt

Základ

Vetiver super premium, karamelový extrakt, vanilka extrakt

KVAlita

NEON NECTAR parfém má prírodné zloženie, ktoré tvoria esenciálne oleje, absolúty, extrakty, živice, naturálne izoláty. Neobsahuje denaturovaný alkohol, používame čistý etanol. Bez škodlivých syntetických a iných látok.

ATMAN prírodné parfémy sú vyrobené z jedinečných a vzácnych prírodných extraktov v ultra malých sériách. Série sa môžu medzi sebou jemne líšiť vďaka odlišnosti prírodných materiálov.

Oslava nedokonalosti

a1.jpg
a2.jpg

Naše fľaše sú v istom zmysle umeleckým predmetom. Každý kus je zakončený ručne vyrobeným uzáverom z hliny a netoxických dekoračných materiálov. Jeho nepravidelný tvar je jedinečný, je oslavou (ne)dokonalej krásy surovín aj remeselného spracovania, čo robí každý jeden kus unikátnym - neexistujú dva rovnaké.

P_20230408_083248.jpg
mockup4.jpg

Aby sme eliminovali uhlíkovú stopu používame hlinu, ktorá sa nepáli, ale voľne schne na vzduchu. Po minutí parfumu môžete použiť jeho vrchnák ako dekoráciu do kvetináča, doplnok do bytu alebo tažítko na papiere. 

P_20230408_083248.jpg

Chystáme pre vás aj ďalšie vône. Zostaňte s nami v kontakte a buďte medzi prvými, kto o tom bude vedieť.

Chcete o všetkom vedieť?

Ďakujeme, všetko prebehlo OK.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov na účely kontaktovania

bottom of page