top of page

PRÍRODNÉ BOTANICKÉ PARFÉMY

O NÁS

ATMAN v sanskrte znamená "duša, duch alebo esencia". Prírodné perfémy ATMAN nesú skutočné posolstvo rastlín, ich dušu. Obsahujú drahocenné esencie, oleje a extrakty priamo z nich. Vidíme dokonalú nedokonalosť prírodných surovín, ktorých vôňa priamo komunikuje s našou dušou. Remeselné NICHE parfémy ATMAN sú nielen inšpirované divokou prírodou, sú s ňou priamo spojené a vibrujú jej energiou.

shutterstock_1683375745 (1) (1).jpg

NAJVYBERANEJŠIE
PRÍRODNÉ SUROVINY
Z CELÉHO SVETA

Prírodné parfémy ATMAN sú vyrobené z eticky a udržateľne získaných surovín od producentov z celého sveta, pričom preferujeme suroviny s certifikátom DEMETER, ORGANIC / BIO či FAIR TRADE. Naše kompozície neobsahujú nebezpečné a škodlivé látky (či už prírodného alebo syntetického pôvodu), čo je vlastne dôvodom, prečo ATMAN BOTANICAL PERFUMES vznikol.

RAW & HONEST

V našich prírodných parfémoch sa vraciame k jednoduchším kompozíciám, ktoré pripomínajú konkrétne kvety a materiály čím sprostredkovávame reálny prírodný zážitok. V tejto jednoduchosti spočíva drsnosť, krása, surovosť, elegancia, ladnosť, jemnosť či akákoľvek iná emócia, s ktorou si prírodu spojíte. 

Výsledkom sú unikátne kompozície, kde skúmame nové nekonvenčné smery, obzory a asociácie. Nová elegancia s kontrastami, ňuansami, rušivosťou, hĺbkami aj výšinami a so všetkými prírodnými elementami.

Nepoužívame denaturovaný alkohol, ani siahodlhý zoznam látok, ktoré sa v bežných parfémoch môžu nachádzať a môžu byť škodlivé.

ATMAN prírodné parfémy vyrábame v ultra malých sériách, takto ručíme za ich jedinečnosť a kvalitu. Séria sa medzi sebou jemne líšia vďaka odlišnosti prírodných materiálov a tak sa nám to páči. Žiadny kvet nevonia tak isto, naše parfémy sú oslavou  tejto rozmanitosti a hravosti.

OSLAVA DOKONALEJ NEDOKONALOSTI

Naše fľaše sú v istom zmysle umeleckým predmetom. Každý kus je zakončený ručne vyrobeným uzáverom z hliny a netoxických dekoračných materiálov. Jeho nepravidelný tvar je jedinečný, je oslavou (ne)dokonalej krásy surovín aj remeselného spracovania, čo robí každý jeden kus unikátnym - neexistujú dva rovnaké.

 

Flakón je pastvou pre oči, je klenotom a maximálne evokuje a dotvára olfaktorický rozmer parfému v zmysle filozofie ZERO WASTE. Po minutí parfému môžete vrchnák použiť ako dekoračný predmet či ťažítko na papiere. 

ATMAN prírodné parfémy vyžadujú obrovské množstvo ručnej práce, vďaka čomu sme skutočne limitovaný množstvom. 

Sme hrdý česko/slovenský výrobca a domáca značka.

bottom of page